Ulężałka

 nasza genealogia

Aleksy Robiński

mężczyzna 1855 - po 1855  (> 1 lat)


Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowo    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksy Robiński urodzony(a) 10 czer. 1855; ochrzczony 14 czer. 1855 (synem Tomasz Robiński oraz Elżbieta Gabryelewicz); zgon po 1855.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Robiński urodzony(a) 10 gru. 1809, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 22 gru. 1809, Kórnik, PL-WP (synem Celestyn Robiński oraz Katarzyna Nawrocka); zgon po 1867.

    Tomasz Elżbieta Gabryelewicz (szac.) 1838. Elżbieta urodzony(a) (szac.) 1809; zgon po 1842, Kórnik, PL-WP. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Elżbieta Gabryelewicz urodzony(a) (szac.) 1809; zgon po 1842, Kórnik, PL-WP.
    Dzieci:
    1. Michał Robiński urodzony(a) 18 wrz. 1838; ochrzczony 21 wrz. 1838; zgon po 1838.
    2. Ludwika Robińska urodzony(a) 22 wrz. 1840; ochrzczony 22 wrz. 1840; zgon po 1840.
    3. Józefa Robińska urodzony(a) 27 wrz. 1840, Czołowo, Bnin, Wielkopolskie, Polska; ochrzczony 27 wrz. 1840; zgon 27 sty. 1898.
    4. N. Robiński urodzony(a) 18 wrz. 1842; ochrzczony 18 wrz. 1842; zgon 18 wrz. 1842.
    5. Kryspus Robiński urodzony(a) 16 paź. 1849; ochrzczony 25 paź. 1849; zgon po 1849.
    6. Antonina Robińska urodzony(a) 10 sty. 1851; ochrzczony 15 sty. 1851; zgon po 1851.
    7. Marianna Robińska urodzony(a) 14 sier. 1853, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 25 sier. 1853, Kórnik, PL-WP; zgon przed 1864.
    8. 1. Aleksy Robiński urodzony(a) 10 czer. 1855; ochrzczony 14 czer. 1855; zgon po 1855.
    9. Stanisława Robińska urodzony(a) 7 maj 1857, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 17 maj 1867, Kórnik, PL-WP; zgon po 1857.
    10. Michał Robiński urodzony(a) 28 wrz. 1859; ochrzczony 8 paź. 1859; zgon 25 lip. 1894; pochowany 28 lip. 1894.
    11. Jan Robiński urodzony(a) 20 gru. 1861; ochrzczony 26 gru. 1861; zgon po 1884.
    12. Marianna Robińska urodzony(a) 18 sty. 1864; ochrzczony 2 luty 1864; zgon po 1884.
    13. Józef Robiński urodzony(a) 14 mar. 1866; ochrzczony 25 mar. 1866; zgon po 1866.
    14. Ludwika Robińska urodzony(a) 12 sier. 1867; ochrzczony 18 sier. 1867; zgon po 1867.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Celestyn Robiński urodzony(a) 1782, Kórnik, PL-WP (synem Karol Onufry Robiński oraz Marianna Balcerkowicz); zgon po 1842.

    Celestyn Katarzyna Nawrocka 17 list. 1807. Katarzyna urodzony(a) (szac.) 1764; zgon po 1809. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Nawrocka urodzony(a) (szac.) 1764; zgon po 1809.
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Robiński urodzony(a) 22 sier. 1808; ochrzczony 24 sier. 1808; zgon po 1854.
    2. 2. Tomasz Robiński urodzony(a) 10 gru. 1809, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 22 gru. 1809, Kórnik, PL-WP; zgon po 1867.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Karol Onufry Robiński urodzony(a) 12 paź. 1748, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 1748, Kórnik, PL-WP (synem Wojciech Robiński oraz Jadwiga Wegner); zgon 21 wrz. 1790, Kórnik, PL-WP; pochowany 24 wrz. 1790, Kórnik, PL-WP.

    Karol Marianna Balcerkowicz 23 gru. 1772. Marianna urodzony(a) ok. 1750; zgon 1807. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Balcerkowicz urodzony(a) ok. 1750; zgon 1807.
    Dzieci:
    1. Tekla Robińska urodzony(a) 21 wrz. 1773; ochrzczony 21 wrz. 1773; zgon po 1791.
    2. Stanisław Robiński urodzony(a) 12 maj 1776; ochrzczony 12 maj 1776; zgon 1829.
    3. Franciszek Robiński urodzony(a) 10 paź. 1778; ochrzczony 10 paź. 1778; zgon po 1820.
    4. Helena Robińska urodzony(a) 29 maj 1781; ochrzczony 29 maj 1781; zgon po 1781.
    5. 4. Celestyn Robiński urodzony(a) 1782, Kórnik, PL-WP; zgon po 1842.
    6. Piotr Celestyn Bernard Robiński urodzony(a) 27 maj 1786; ochrzczony 1786; zgon po 1786.
    7. Wojciech Robiński urodzony(a) 23 kwie. 1789, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 23 kwie. 1789, Kórnik, PL-WP; zgon 17 gru. 1790, Kórnik, PL-WP.
    8. Aleksy Karol Robiński urodzony(a) 9 czer. 1791, Kórnik, PL-WP; ochrzczony 9 czer. 1791, Kórnik, PL-WP; zgon po 1809, Kórnik, PL-WP.